relacje

16. OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ TAŃCA Z KLANZĄ

Nie wystraszył nas wiatr, nie wystraszył nas deszcz. Wspólnie z dziećmi z okolicznego przedszkola, członkiniami Szkoły SuperBabci i SuperDziadka oraz mieszkańcami osiedla świętowaliśmy XVI Ogólnopolski Dzień Tańca. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

Zaproszenie na spektakl Symulator

Zapraszamy na spektakl w wykonaniu młodzieży uczestniczącej w zajęciach teatralnych odbywających się w Pracowni Działań Kulturalnych Stowarzyszenia KLANZA Białystok. Ul. Witosa 15B (II piętro).

Czytaj więcej »
ogłoszenia

Aktywna Kawiarenka z cyklu Spotkania z Białostockimi Aktorami

Pracownia Działań Kulturalnych Stowarzyszenia KLANZA zaprasza na Aktywną Kawiarenkę z cyklu Spotkania z Białostockimi Aktorami. Tym razem swoją obecnością zaszczyci nas polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny; także reżyser teatralny, aktor Białostockiego Teatru Lalek Białostocki Teatr Lalek RYSZARD DOLIŃSKI.

Czytaj więcej »
projekty

Kontynuujemy cykl spotkań „Akademia Rodzica”

Продовжуємо серію зустрічей «Академія батьків» в рамках проекту «Пункт психологічної підтримки», який реалізує Асоціація КЛАНЗА./Kontynuujemy cykl spotkań „Akademia Rodzica” w ramach projektu „Punkt Wsparcia Psychologicznego” realizowanego przez Stowarzyszenie KLANZA.

Czytaj więcej »
Przewiń na górę
Skip to content