ogłoszenia

Wakacje z SuperBabcią!

W pierwszym tygodniu lipca Klub Aktywnego Seniora i Szkoła SuperBabci i SuperDziadka wraz z animatorami KLANZY zaproszą dzieci do wspólnej zabawy w ramach “Wakacji z SuperBabcią.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

“Spotkania ze sztuką. Lato w artystycznym rytmie”

Wszystkim miłośnikom sztuki, pragnącym twórczo i kreatywnie spędzić czas polecamy “Spotkania ze sztuką. Lato w artystycznym rytmie”.
Podczas zajęć będziemy przyglądać się różnym nurtom w sztuce i różnym technikom. Zdobędziemy nowe umiejętności i przyjrzymy się sobie.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

Klub Aktywnego Seniora

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Białegostoku 60+ do udziału w projekcie Klub Aktywnego Seniora. Zadanie finansowane z budżetu Miasta Białystok.

Czytaj więcej »
relacje

Relacja z wystawy

10 czerwca w Pracowni Działań Kulturalnych odbyła się wystawa prac plastycznych pt. ”I staję się Artystą” podsumowująca pracę sekcji twórczej dla dorosłych działającej przy PDK w roku szkolnym 2023/2024.

Czytaj więcej »
relacje

Realacja z występu zespołu INSPIRACJA

W sobotni wieczór, 13 czerwca, w Pracowni Działań Kulturalnych odbył się wyjątkowy koncert zespołu wokalnego INSPIRACJA, który od ponad dwóch lat zachwyca swoją publiczność różnorodnym repertuarem. Grupa, która ma na swoim koncie liczne występy, zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi przebojami, zaprezentowała tym razem zbiór piosenek ludowych z różnych zakątków Polski.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

III Ogólnopolski Kongres Arteterapii “OtwARTE”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że objęliśmy patronat nad 3. edycją Ogólnopolskiego Kongresu Arteterapii “OtwARTE”, która odbędzie się 8 czerwca 2024 roku online na platformie ZOOM. To ważne coroczne spotkanie profesjonalistów, praktyków, pedagogów i entuzjastów, poświęcone odkrywaniu transformacyjnej mocy arteterapii.

Czytaj więcej »
ogłoszenia

Miasteczko Zabaw Niezwykłych w Bielsku Podlaskim

KLANZOWE MIASTECZKO ZABAW NIEZWYKŁYCH to cykl działań polegających na stworzeniu pogodnej atmosfery, kreatywności, aktywności i dobrej zabawy bez rywalizacji i substancji psychoaktywnych. Przygotowujemy je w oparciu o metody pedagogiki zabawy, które całościowo rozwijają potencjał osoby biorącej w nich udział (dzieci, młodzież jak i całe rodziny), kształtuje kompetencje kluczowe i uniwersalne postawy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie.

Czytaj więcej »
relacje

“Kłębuszkowe opowieści – witamy wiosnę”

W siedzibie Stowarzyszenia KLANZA, 14 maja2024 roku, odbyło się wyjątkowe spotkanie, łączące dwa różne pokolenia: dzieci z Przedszkola Samorządowego nr. 39 w Białymstoku oraz babcie ze Szkoły SuperBabci i SuperDziadka. Tematem tego niezwykłego wydarzenia były “Kłębuszkowe opowieści – witamy wiosnę”.

Czytaj więcej »
Przewiń na górę
Skip to content