Rozwiązania są bliżej, niż myślisz!
20 lutego 2025 r. w Szkole SuperBabci i SuperDziadka odbyły się niezwykłe warsztaty, które pozwoliły nam odkryć swoje mocne strony i znaleźć odpowiedzi na ważne pytania.
Stowarzyszenie KLANZA
20 lutego 2025 r. w Szkole SuperBabci i SuperDziadka odbyły się niezwykłe warsztaty, które pozwoliły nam odkryć swoje mocne strony i znaleźć odpowiedzi na ważne pytania.
„ANOMALIE” to pokaz pięciu etiud zrealizowanych w ramach zajęć teatralnych grupy młodzieżowej działającej przy Pracowni Działań Kulturalnych Stowarzyszenia KLANZA prowadzonych przez Paulę Czarnecką. Tematy i konwencje tych krótkich wypowiedzi są autorskimi wyborami uczestników zajęć. Założeniem było postawienie sobie upragnionego wyzwania scenicznego lub dotknięcie interesującego na dany moment zagadnienia.
Podczas spotkania Katarzyna Bachleda-Kominek i Klaudia Kijek opowiedzą o swojej górskiej pasji oraz doświadczeniach z wysokogórskich wypraw, w tym z ekspedycji na Aconcaguę. Opowiedzą o wyzwaniach, emocjach i pięknie andyjskich krajobrazów. Dowiemy się także, czy w Nido de Condores rzeczywiście można spotkać kondory i jak niska temperatura potrafi dać się we znaki w drodze na szczyt
Serdecznie zapraszamy na magiczne spotkanie z flamenco – ekspresyjną, pełną pasji formą tańca hiszpańskiego! 🔥✨
Warsztaty poprowadzi Dagmara Bagińska, która wprowadzi uczestniczki w świat rytmu, emocji i pięknych ruchów.