Wystawa fotografii Michała Kłusewicza

W ubiegły piątek, 5 lipca 2024 roku, w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Białymstoku odbyła się wyjątkowa wystawa fotografii przyrodniczej autorstwa Michała Kłusewicza. Wydarzenie zgromadziło liczne grono miłośników natury i sztuki fotograficznej, którzy mieli okazję podziwiać prace utalentowanego fotografa przyrody.

Michał Kłusewicz, absolwent Białostockiej Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości, od około ośmiu lat poświęca się swojej pasji fotograficznej. Jako entuzjasta przyrody i birdwatcher, specjalizuje się w fotografii dzikiej przyrody, z naciskiem na zdjęcia ptaków i krajobrazów. Jego prace, które możemy podziwiać na wystawie, odzwierciedlają głęboką miłość do natury oraz niezwykłą umiejętność uchwycenia jej piękna w obiektywie aparatu.

Wystawa rozpoczęła się o godzinie 18:00 i wprowadziła gości w świat przyrody widziany oczami Michała. Każde zdjęcie opowiadało swoją własną historię, zachwycając bogactwem kolorów, detalami i kompozycją. Od majestatycznych ptaków w locie, przez malownicze krajobrazy, po mikroskopijne szczegóły owadów. Podczas wydarzenia goście mieli możliwość osobistego spotkania z autorem prac. Michał chętnie dzielił się swoimi doświadczeniami, opowiadał o technikach fotograficznych oraz kulisach powstawania swoich zdjęć. Nie zabrakło również czasu na rozmowy i wymianę wrażeń między gośćmi. Wystawa stała się doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości oraz inspiracji dla wielu obecnych tam fotografów i miłośników przyrody.

Wystawa Michała Kłusewicza była niezapomnianym wydarzeniem, które pozwoliło uczestnikom zanurzyć się w pięknie natury i docenić niezwykłe umiejętności fotografa. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie KLANZA.

Wystawa fotografii Michała Kłusewicza
Przewiń na górę
Skip to content