Wakacje z KLANZĄ – 04.07.2024

Kolejny dzień wakacji z SuperBabcią. Tym razem pogoda nam dopisała i 04.07.2024 animatorki ze Stowarzyszenia KLANZA oraz SuperBabcie ze Szkoły SuperBabci i SuperDziadka spotkały się na osiedlu Słoneczny Stok z dziećmi i ich rodzicami.
 
Spotkanie rozpoczęliśmy od działań plastycznych: na wyciętym serduszku każdy rysował, co lubi i takie serduszko przyczepiała do ubrania. Potem były tańce-zabawy, które prowadziły SuperBabcie: dwóm tańczyć się zachciało lub mam chusteczkę haftowaną. Zabawy ponad czasowe, bo znane i dzieciom i babciom. Kolejna zabawa bardzo kreatywna, bo trzeba było zgadnąć, co znajduje się w woreczku, gdy tylko rękoma dotykam przedmiotów. Trudne, ale dla naszych dzieci było całkiem, całkiem łatwe. Kolejna praca plastyczna to słoneczniki, dzieci z mozołem wycinały płatki kwiatów, kolorowały, doczepiały łodyżki a do nich listeczki. I tak powstało poletko słoneczników.
 
Na zakończenie dzieci przechodziły przez kolorowy tunel, a potem próbowały łapać mydlane bańki. I tu nawet babcie były zainteresowane przez dzieci, co robić by bańki były jak największe.
Czas minął bardzo szybko, dzieci pełne wrażeń i radości czekają na kolejne spotkanie z SuperBabciami. Zapraszamy!
 
Dziękujemy animatorkom: Emilii Chomutowskiej-Murza i Paulinie Koczuk za pomysły i wspólne zabawy animacyjne. Dziękujemy też SuperBabciom: Helenie, Iwonie i Mariannie oraz Wiesi za wspólne zabawy z dziećmi.
 
Do zobaczenia 26 i 29 sierpnia 2024 na placu zabaw ul. Witosa 4, a w razie złej pogody w Stowarzyszeniu KLANZA.
 
Projekt “Klub Aktywnego Seniora”. Zadanie finansowane z budżetu Miasta Białystok.
Wakacje z KLANZĄ – 04.07.2024
Przewiń na górę
Skip to content