Wystawa prac malarskich Krystyny Kunickiej

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową wystawę prac Krystyny Kunickiej, która odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia KLANZA dnia 23 lutego 2024 o godzinie 18:00.
 
Krystyna Kunicka to wybitna artystka o bogatym dorobku i fascynującej drodze artystycznej. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu oraz Wydziału Wychowania Plastycznego Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu, zdobyła dyplom z malarstwa w 1989 roku. Jest również członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków – Polska Sztuka Użytkowa.
 
Swoje pasje i umiejętności Krystyna Kunicka rozwijała przez lata, będąc m.in. kierownikiem Działu Sztuk Plastycznych Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury, a obecnie Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku. Jest nie tylko artystką, ale także pedagogiem i organizatorem wielu projektów z zakresu plastyki i animacji kulturalnej.
W jej twórczości można dostrzec głęboką refleksję nad naturą i krajobrazem. Prace Kunickiej wywodzą się głównie z realistycznego pejzażu, gdzie artystka analizuje przemiany i zmienności zachodzące w przyrodzie. Jej obrazy ukazują piękno i harmonię natury, rytmy powtarzających się motywów, subtelności w grze kolorów i świateł.
 
Wystawa w Stowarzyszeniu KLANZA będzie doskonałą okazją do zapoznania się z wyjątkową twórczością Krystyny Kunickiej oraz do zanurzenia się w magiczny świat jej obrazów.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki na wernisaż wystawy, który odbędzie się 23 lutego 2024 roku w siedzibie Stowarzyszenia KLANZA w Białymstoku.
Wystawa prac malarskich Krystyny Kunickiej
Przewiń na górę
Skip to content