Koncert Jesienne Nastroje, wystąpią Janusz Ochocki & Galina Markowa

Pracownia Działań Kulturalnych zaprasza na Koncert Jesienne Nastroje, wystąpią Janusz Ochocki & Galina Markowa.
Koncert odbędzie się 20.10.2023 r. o godz. 18.00

Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy pod adresem:
https://app.evenea.pl/event/jesiennenastroje/


Liczba miejsc ograniczona.

Janusz Ochocki – trochę pisze (wydał tomik poezji pt. “Zamiast milczenia” wydawnictwo Miniatura – Kraków 2005 r.); kilka nagród i wyróżnień w konkursach poetyckich, jego utwory znalazły się także w antologiach: “Poplątane ścieżki – XIII antologia Stowarzyszenia Autorów Polskich” – 2019 r., “Metafora współczesności ” – 2018, 2019 i kilku innych.
Trochę śpiewa (jest laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej “Kwiaty na kamieniach”- Bytom 2019r.),
Trochę rzeźbi i rysuje (ilustracje w tomikach Marka Monikowskiego i Leszka Cadeta),
Trochę muzykuje (jest autorem muzyki piosenek do własnych tekstów oraz wierszy Marka Monikowskiego, Ryszarda Sidorkiewicza, Krzysztofa Olszaka i innych).
Galina Markowa urodziła się w Sankt Petersburgu (Rosja). Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku czterech lat. Mając 10-13 lat zdobywała już pierwsze nagrody na Konkursach Młodych pianistów. Swoją edukację kontynuowała w słynnym Liceum Muzycznym przy Konserwatorium w im. P. I. Czajkowskiego w Moskwie. Następnie studiowała w Konserwatorium im. Rimskiego- Korsakowa w S. Petersburgu w klasie fortepianu prof. Witalia Berzona. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem w trzech specjalnościach: pianisty koncertującego, kameralisty i pedagoga. W 1989 roku wygrała konkurs Muzyki XX wieku w Sankt Petersburgu, czego następstwem były liczne zaproszenia na koncerty w Rosji, Czechach, Finlandii, Węgrzech i Polsce. Nagrywała dla Radia i TV w Sankt Petersburgu (Rosja), Białymstoku i Kielcach

Koncert Jesienne Nastroje, wystąpią Janusz Ochocki & Galina Markowa
Przewiń na górę
Skip to content