![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
У рамках проекту «Тут безпечно і ми разом» ми завершуємо «Подорожі навколо світу» на літніх безкоштовних інтеграційних тематичних майстер-класах. Наші заняття проходять в Асоціації КЛАНЗА. Вчора, 27 липня 2023 р ми відвідали Японію. Ми розповіли про традиції, звичаї та легенди, пов’язані з цією країною. Кожен виготовив свою японську ляльку Теру Теру Бозу, яка допомагає викликати гарну погоду. Ми також дізналися, що в Японії є малюнковий алфавіт. Усі діти дізналися про суші, мангу, аніме, гейш, самураїв та про те, що є символом Японії – вишневе дерево. Всі діти прагнуть хоч раз побачити цю країну наживо.