![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
В рамках проекту «Тут безпечно і ми разом» продовжуємо «Мандри світом» під час літніх безкоштовних інтеграційних тематичних майстер-класів. Наші заняття відбуваються в Асоціації «КЛАНЗА». 25 липня 2023 року ми вирушили на мандрівку в дику Африку. Наприкінці ми пограли в гру «Я маю – хто має?», завдяки якій ми вже знаємо назви диких тварин.Також ми станцювали африканський танець, який викликав у нас масу емоцій. А сьогодні ми відвідаємо Францію, також познайомимося з французькою модою.