Zapraszamy na koncert z okazji rozpoczęcia wiosny.

Koncert z okazji rozpoczęcia wiosny.
Wystąpi duet wokalno-taneczny występujący pod nazwą Duo Performance w składzie:
Monika Biederman-Pers (sopran) – solistka pochodząca z Krakowa;
i Piotr Karzełek (baryton) – solista pochodzący z Golasowic (woj. śląskie).
 
 
Obowiązują zapisy tylko przez formularz: https://app.evenea.pl/event/duoperformance/
 
Termin: 25.03.2023 r. (sobota), godz. 18.00
 
Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.
Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju – Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny “DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.
Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu znajdują się piękne czardasze, arie i duety operetkowe oraz musicalowe, przeboje z repertuaru Andrea Bocellego, Leonarda Cohena, Rity Hayworth, Il Volo oraz Michaela Buble. Usłyszymy m.in. Czardasze i duety z najbardziej znanych operetek takich jak: Wesoła wdówka, Księżniczka Czardasza,Bal w Savoyu, Clivia.
DUO PERFORMANCE to duet śpiewaków operowych, tancerzy kochających muzyczne wyzwania oraz ciekawe projekty. Tworzą go Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek – absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Duet stara się łączyć na scenie śpiew, taniec oraz grę aktorską, gwarantując widzom pełnowymiarowy spektakl. Artyści chętnie wykonują także utwory muzyki klasycznej, występując na deskach oper i filharmonii. Od prawie dwóch lat z powodzeniem prowadzą swój kanał w serwisie YouTube, na którym można posłuchać przede wszystkim utworów operetkowych, muzyki popularnej oraz utworów z filmów animowanych. W przeciągu swojej niespełna dwuletniej działalności duet wydał dwie płyty – płytę z polskimi kolędami i pastorałkami pt. “Białe Święta” oraz krążek z coverami najpopularniejszych utworów muzyki światowej pt. “The Greatest Hits”. Artyści mają na swoim koncie także autorskie single – “Wspólne Sny” “Jedziemy na święta”, “Oczekiwanie na Mikołaja” oraz “Jesteś”. Są twórcami projektów: “Rewia Operetkowo-Musicalowa”, “Muzyka Świata w Ogniu”, “W Krainie Dziecięcej Wyobraźni”, w ramach których tworzą muzyczne widowisko we współpracy z tancerzami, tancerzami ognia i w towarzystwie pokazów laserowych.
Koncert bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Pracowania Działań Kulturalnych Stowarzyszenia KLANZA Białystok, ul. Witosa 15B (II piętro).
Tel. 570 137 200
Zdjęcie przykładowe.
Zapraszamy na koncert z okazji rozpoczęcia wiosny.
Przewiń na górę
Skip to content